Menu
Zoeken Annuleer

 

Het team

Directie

 
Jurgen Berenbroek 

Directeur 
ma/di/do/vr

j.berenbroek@skbg.nl  



Leerkrachten

 

 
Margriet de Kievid

Leerkracht groep 1A/2A
di/wo/do/vr

m.dekievid@skbg.nl
 
Ellen Smit

Leerkracht groep 1A/2A
ma

e.smit@skbg.nl
 
Tamara Teerink

Leerkracht groep 1B/2B
alle dagen

t.teerink@skbg.nl
   
  
Nicole Krooshof
Leerkracht groep 3
ma/di/wo

n.krooshof@kbg.nl
  
                

Gerda Mulder
Leerkracht groep 3
do/vr

g.mulder@skbg.nl
 
              

Iris Lopulissa
Leerkracht groep 4
ma/di/wo

i.lopulissa@skbg.n
  
Nicole Krooshof
Leerkracht groep 4
do/vr

n.krooshof@skbg.nl



 
Annemarie Brummelman

Leerkracht groep 5/6A
ma/vr

a.brummelman@skbg.nl

  
Boukje Musch

Leerkracht groep 6
di/wo/do

b.musch@skbg.nl
 
Colin van Rijk

Leerkracht groep 6
di/wo/do
Leerkracht groep 6B/7
vr

c.vanrijk@skbg.nl
    
Mark Wevers

Leerkracht groep 6B/7
ma
Leerkracht groep 7
di/wo/do

m.wevers@skbg.nl
 
Andrea Schaap

Leerkracht groep 8
ma/di/do/vr

a.schaap@skbg.nl

 
Gerda Muldder

Leerkracht groep 8
wo

g.mulder@kbg.nl

 

Zorg 


  Ellen Smit
Intern begeleider 
di/do ochtend

e.smit@skbg.nl


Onderwijsondersteunend Personeel

 

  Chantal Gerritsen-van der Weerden
Administratief medewerkster
Leerlingenadministratie
Financiële administratie
wo|do

oec@skbg.nl

  Renate Eijmans

Conciërge
alle ochtenden

r.eijmans@skbg.nl
  Trudy Hamer
Vrijwilligster
alle voorkomende werkzaamheden
di middag/ vr
   Trees Simon
Vrijwilligster taal onderwijs


 

Kalender

Geen gebeurtenissen om weer te geven.
GA NAAR KALENDER